Implementace EET v aplikaci iDoklad

Implementace EET zdarma v aplikaci iDoklad

Dotykačka - spolehlivý pokladní systém pro EET

iDoklad je synonymum pro online fakturaci zdarma. Velmi propracovaný a úspěšný fakturační systém z dílny Cígler Software, který stojí za ERP Money, dokončil implementaci EET a dostává se tak do popředí zájmu tisíců podnikatelů, kteří jej doposud využívají nebo těch, kteří chystají změnu pro rok 2017 – stejně jako já sám.

Díky tomu je zde velmi profesionálně navržená implementace EET zdarma od firmy, která je špičkou v oboru a velmi svědomitě sleduje aktuální právní předpisy, legislativu a nová nařízení či změny související s elektronickou evidencí tržeb, stejně jako s fakturací a účetnictvím. To je pro mne velmi pozitivní zpráva a pro mnohé z Vás možná krok správným směrem k EET řešení zdarma. iDoklad obsahuje kromě propracované fakturace online i jednoduchý prodejní systém, který nepostrádá funkcionality pokladny a veškerá potřebná nastavení provozovny.

Kromě toho všeho disponuje iDoklad i svižnou a přehlednou mobilní/tabletovou aplikací dostupnou pro Google Android, iOS i Windows 10. Díky takové tabletové aplikaci si dokážu představit využití iDoklad i pro některé maloobchodní prodejce.

Díky API iDokladu lze fakturaci a EET řešení propojit třeba s Vaším eshopem, ERP, CRM nebo skladovým hospodářstvím. Pro vývojáře má iDoklad vlastní webové stránky, kde se stačí zaregistrovat a získáte tak kompletní dokumentaci REST API. Po EET App je tu tak další možné řešení  vhodné pro evidenci tržeb u internetového obchodování.

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.

1 komentář u „Implementace EET zdarma v aplikaci iDoklad“

Komentáře nejsou povoleny.