mPohoda fakturace zdarma a online s EET

mPOHODA už má také EET, ale ne zdarma

Snadno ovladatelné EET pokladny pro obchody s licencí od 289 Kč měsíčně

Nedávno jsme si popsali systém fakturace online iDoklad od Cígler Software. STORMWARE s.r.o., jež stojí za oblíbeným účtením systémem Pohoda, má také svůj systém fakturace zdarma mPohoda. Nově i s EET, které však nebude jako součást mPohoda zdarma. V čem je mPohoda jiná? Prakticky jsou oba systémy velmi podobné a řeší to samé – online fakturaci zdarma a prodejní doklady. Tedy kompletní podklady pro účetnictví (pro obě společností je takový nástroj zdarma logickým krokem a mezičlánkem mezi podnikateli a jejich účetními). Pokud však neúčtujete a vedete pouze daňovou evidence, máte vše co potřebujete a zcela zdarma.

Mezi stěžejní funkce a možnosti mPohoda patří fakturace, prodejky, evidence odběratelů v rámci B2B, položky produktového katalogu nebo Vámi nabízených služeb, automatické funkce na odpočty zálohy, přehledy a spárovaných dokladech a historii změn. Kromě bankovních účtu je z pohledu evidence tržeb asi nejzajímavější agenda kolem pokladních dokladů a prodejek (účtenek).

EET v mPohoda nebude zdarma

Betaverze Android aplikace mPohoda nově obsahuje možnost odesílat tržby z prodejek správci daně a plně tak podporuje elektronickou evidenci tržeb. Mobilní aplikaci si můžete stáhnout z obchodu Google Play. Oproti iDoklad však bude implementace EET v mPohodě zdarma jen v rámci beta verze. Ostrý provoz EET bude umožněn jen majitelům licence účetního systému Pohoda.

Kromě mobilní aplikace a webového rozhraní pro mPohoda nabízí STORMWARE ještě licenci Pohoda zdarma. Jde prakticky o fakturační systém s funkčností mPohody pro PC – tedy fakturaci pro ty, kteří si potrpí na staré desktopové aplikace.

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.