mPohoda fakturace zdarma a online s EET

mPOHODA už má také EET, ale ne zdarma

Snadno ovladatelné EET pokladny pro obchody - po odečtení daně za 0 Kč

Nedávno jsme si popsali systém fakturace online iDoklad od Cígler Software. STORMWARE s.r.o., jež stojí za oblíbeným účtením systémem Pohoda, má také svůj systém fakturace zdarma mPohoda. Nově i s EET, které však nebude jako součást mPohoda zdarma. V čem je mPohoda jiná? Prakticky jsou oba systémy velmi podobné a řeší to samé – online fakturaci zdarma a prodejní doklady. Tedy kompletní podklady pro účetnictví (pro obě společností je takový nástroj zdarma logickým krokem a mezičlánkem mezi podnikateli a jejich účetními). Pokud však neúčtujete a vedete pouze daňovou evidence, máte vše co potřebujete a zcela zdarma.

Mezi stěžejní funkce a možnosti mPohoda patří fakturace, prodejky, evidence odběratelů v rámci B2B, položky produktového katalogu nebo Vámi nabízených služeb, automatické funkce na odpočty zálohy, přehledy a spárovaných dokladech a historii změn. Kromě bankovních účtu je z pohledu evidence tržeb asi nejzajímavější agenda kolem pokladních dokladů a prodejek (účtenek).

EET v mPohoda nebude zdarma

Betaverze Android aplikace mPohoda nově obsahuje možnost odesílat tržby z prodejek správci daně a plně tak podporuje elektronickou evidenci tržeb. Mobilní aplikaci si můžete stáhnout z obchodu Google Play. Oproti iDoklad však bude implementace EET v mPohodě zdarma jen v rámci beta verze. Ostrý provoz EET bude umožněn jen majitelům licence účetního systému Pohoda.

Kromě mobilní aplikace a webového rozhraní pro mPohoda nabízí STORMWARE ještě licenci Pohoda zdarma. Jde prakticky o fakturační systém s funkčností mPohody pro PC – tedy fakturaci pro ty, kteří si potrpí na staré desktopové aplikace.

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.