Nejlevnější a nejprodávanější EET pokladny na trhu

Nejlevnější EET pokladny

Pokladní systém pro EET s neomezeným počtem položek a nonstop podporou zdarma.

Na mnoha místech na webu se to nyní hemží články o nejlevnějších pokladnách pro elektronickou evidenci tržeb. Pokud Vás zajímá skutečně nejlevnější EET pokladna, zkuste se podívat na Heureka.cz – srovnávač zboží a cen, který má v nabídce opravdu ohromný počet pokladních systémů a řešení pro evidenci tržeb. Najdete tam jak profi řešení od 6 do 18 tisíc Kč. Nicméně vše skutečně pokladní systémy s tiskárnou účtenek – tedy žádné nouzovky nebo polovičatý hardware. Třeba Smartpokladna, která je podle mého soudu srovnatelná s Dotykačkou, se tam dá pořídit v ceně do 6 000 Kč.

Velmi chválená je jednoduchá pokladna v podobě kalkulačky s integrovanou tiskárnou účtenek Elcom Euro 50TE. Celá nabídka registračních pokladen na Heureka.cz pak čítá neuveřitelných 88 produktů.

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.