Nejprodávanější EET pokladny roku 2017

Pokladní systém pro EET s neomezeným počtem položek a nonstop podporou zdarma.

Mnoho podnikatelů a firem zajímá – víc než technická stránka věci – jakou pokladnu si pořídila jejich konkurence nebo ostatní živnostníci či firmy. Měřítko úspěšnosti prodeje je tak pro mnohé stěžejním ukazatelem dobré volby, byť může být často postavené „jen“ na šikovném marketingu. S odstupem času (máme za sebou již první vlnu a 20 dní druhé vlny elektronické evidence tržeb) lze zhodnotit, která řešení pro EET jsou nejprodávanější a nejúspěšnější. Podlé médií lze žebříčky řadit podle několika kritérií a typů řešení.

O2 eKasa je nejrozšířenějším řešením EET

Mezi mobilními operátory je co do počtu prodejů jednoznačným vítěžem O2 eKasa. Není divu, Telefónica měla už zkušenosti s řešením EET v Evropě dávno před ČR a její podpora prodeje a široká síť kontaktů na „ičaře“ byly zárukou nemalých prodejů. Řešení Vodafone a T-Mobile jsou svými prodeji pokladních systémů pro elektronickou evidenci tržeb až daleko za O2.

O2 eKasa - nejprodávanější EET pokladna v ČR

Markeeta vs. Dotykačka

Hned za O2 eKasou jsou nejprodávanější dvě komerční řešení od největších hráčů na trhu. Jsou jimi Markeeta Smart Pokladna a Dotykačka. Zatímco Markeeta je nejprodávanější EET kasou na serveru Alza.cz, Dotykačka dosáhla svých ohromných prodejů a velké rozšířenosti díky skvěle připravenému marketingu, výborné podpoře a síti autorizovaných prodejců.

Mezi stánkaři a malými prodejci se hodně pochvaluje Markeeta Mini Pokladnička, kterou lze pořídit už v ceně do 7 000 Kč a jen na Alza.cz ji za týden koupí 30 až 40 zákazníků – a to už jsou 3 týdny po spuštění třetí vlny EET. Pokud patříte i vy mezi opozdilce, máte nejvyšší čas zajistit si řešení EET a vyhnout se tak nemilé pokutě.

Markeeta Mini Pokladnička - EET bez paušálu

Nejlevnějším konkurentem Markeety Mini je Dotykačka mobilní, kterou lze v těchto dnech pořídit v ceně do 3 600 Kč vč. DPH. Je však potřeba zvážit možnosti a schopnosti aplikace Dotykačka v licenci Zadarmo vč. možnosti licencí Snadno a Naplno. Porovnáme-li schopnosti Markeeta Mini Pokladničky a mobilní Dotykačky, je potřeba platit alespoň licenci Snadno, která vyjde na 289 Kč měsíčně. Oproti tomu Markeeta je bez měsíčního paušálu.

Řešení zdarma

Z těch nejlevnějších řešení elektronické evidence tržeb se pak nejvíce rozšířil iDoklad (alespoň u těch, kdo jej nebo jiné online řešení pro fakturaci zdarma již využívají) a Profiúčtenka. Ta bohatě postačí občasným prodejcům, pro nahodilé prodeje a mnohdy i v sektoru služeb.

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.