Spolehlivý pokladní systém EET - Dotykačka

Pokladní systém Dotykačka

Dotykačka - spolehlivý pokladní systém pro EET

Na trhu je spousta řešení EET pro PC, mobily a tablety nebo v podobě pokladních systémů. Vzhledem k tomu, že první fáze EET se týká především stravovacích a ubytovacích zařízení, představíme si dnes pokladní systém Dotykačka, který je dle mého soudu jedním z nejlépe vybavených a zpracovaných řešení pro restaurace, kavárny, jídelny, bary, hotely a penziony na trhu.Dotykačka je nabízena ve třech variantách podle nároků a potřeb provozovatele. Rozdíly jsou celkem prosté.

Dotykačka MOBILNÍ

Dotykačka MOBILNÍ je prakticky tablet a malá tiskárna účtenek. Cena se drží na 4 990 Kč bez DPH. Celé řešení se Vám tak vrátí na daních, kde si lze částku do 5 000 Kč odečíst z daní. Řešení je velmi jednoduché a intuitivní – umožňuje evidenci zákazníků, dodavatelů, skladových zásob a dalších entit. Díky tomu, že jde o tablet s tiskárničkou, je to velmi mobilní řešení, které si s sebou vezmete snadno i na stánek na trhu nebo hudebním festivalu.

Osmipalcový tablet s dotykovou pokladnou je dostatečně rychlý a výkonný. Není tam žádné omezení na počty položek katalogu a uživatelů. Internet je řešení buď mobilními daty 4G nebo přes WiFi. Tiskárna je 58mm s připojením k tabletu přes Bluetooth. Aktualizace SW jsou zdarma, vše je plně připravené na EET.

Dotykačka MOBILNÍ

Co se týče samotného software pro EET nebo pokladní řešení v tabletu, tak to je postavené na aplikaci Dotykačka. Licence aplikace Dotykačka se platí měsíčně a stojí podle verze 289 Kč nebo 413 Kč za měsíc. Jednodušší verze nazvaná SNADNO se liší především tím, že neobsahuje skladové hospodářství. Celkem obsahuje více jak 50 funkcí. Vyšší licence NAPLNO pak disponuje více než 70 funkcí.

Mnoho zákazníků hledá řešení bez paušálu a chápu to především u svobodných povolání, maloobchodních prodejců apod. Nicméně konkrétně stravovací služby jsou natolik specifické a vyžadují takové nároky na aplikaci, že je prakticky nemožné nabídnout software, který půjde s dobou, bude aktualizovaný, pravidelně zabezpečovaný a bude mít podporu na telefonu/emailu. To Vám zadarmo prostě nikdo nedá a když, tak to brzy bude neaktuální, děravé, nebude se na koho obrátit a Vaše restaurace půjde od desíti k pěti.

Dotykačka UNIVERZÁLNÍ

Dotykačka UNIVERZÁLNÍ se skládá ze 14 palcové dotykové pokladny s vysokým rozlišením na stojanu Vesa a velmi spolehlivé 80mm tiskárny účtenek. Řešení lze rozšířit o síťovou tiskárnu do kuchyně nebo k baru, o čtečku čárových kódů (EAN) a pokladní zásuvku. Pro marketing je tam zajímavé rozšíření o zákaznický displej s položkovou cenou a reklamou (já osobně bych volil asi tuto zlatou střední cestu). Dotykačka UNIVERZÁLNÍ vyjde na 9 990 Kč bez daně.

Dotykačka UNIVERZÁLNÍ

Přidanou hodnotou je tak především komfort, zpracování a možnosti rozšíření celého řešení. V restauraci, kde šrumec, X číšníků a kuchařů, hromada stolů takový pokladní systém vše usnadní, zajistí Vám detailní přehled o Vašem byznysu a posune vše na vyšší úroveň. EET je u univerzální Dotykačky jen třešničkou na dortu. Pro restaurace jde ve spojení s licencí aplikace Dotykačka NAPLNO o skvělou volbu.

Dotykačka KOMPLETNÍ

Dotykačka KOMPLETNÍ je postavena obdobně jako ta univerzální na 14″ dotykové pokladně s vysokým rozlišením a 80mm tiskárně, která je navíc vybavena řezačkou. Navíc však dostanete ještě laserovou čtečku čárových kódů zboží a zákaznických karet, bytelnou pokladní zásuvku (uzamykatelnou s automatickým otvíráním) a možnost do budoucna vše rozšířit o cejchovanou pokladní váhu s displejem pro zobrazení informací zákazníkům. V případě potřeby lze do kompletu zapojit i platební terminál B-Payment. Komplet v základní sestavě vyjde na 13 990 Kč bez DPH.

Dotykačka KOMPLETNÍ

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.

1 komentář u „Pokladní systém Dotykačka“

Komentáře nejsou povoleny.