Porovnávejte desítky EET pokladen na jednom místě

Dotykačka - spolehlivý pokladní systém pro EET

Od 1. prosince stravovací a ubytovací zařízení, od 1. března 2017 pak maloobchodní a velkoobchodní prodejci. Takový je plán ostrého spuštění elektronické evidence tržeb. Máme tu začátek listopadu a mnoho podnikatelů možná ještě ani netuší o nutnosti splnění zákonné povinnosti nebo vyčkávají a třeba i trochu doufají v nějaký zvrat (třeba ten ze strany Ústavního soudu).

Každopádně nyní už start EET vypadá nezvratně a je potřeba se včas připravit. Doporučuji tak zajistit si autentizační údaje pro přístup do portálu daňové správy, vygenerovat certifikát a zajistit si technické řešení evidence tržeb. Pokud jste – stejně jako já – ten typ, který rád stráví několik večerů hledání toho nejlepšího a pro sebe nejvhodnějšího řešení, pak můžete sáhnout po srovnávači cen a zbožovém vyhledávači Heureka.cz.

Kupujte EET pokladny na Heureka.cz

Srovnávače zboží jsou fenoménem dnešní doby v online nakupování. Kde jinde najdete na jednom místě 82 elektronických registračních pokladen na jednom místě a navíc od různých dodavatelů s různou škálou hodnocení zákazníků a různou škálou cen za stejné zařízení.

Heureka.cz nabízí až 80 eet pokladen k porovnání na jednom místě

Největším a nejlépe zpracovaným srovnávačem zboží na českém trhu je bezesporu Heureka.cz. Pokladny tam můžete filtrovat podle cenového rozmezí a výrobce. Snadno si také ověříte skladovou dostupnost zboží, hodnocení prodejce ověřenými zákazníky (tedy těmi, kteří u něj skutečně nakoupili).

Vybírejte u velkých a důvěryhodných eshopů

Pokud bych pominul Heureka.cz a neměl bych důvěry k neznámým eshopům s nedostatečným hodnocením, pak bych asi preferoval Alza.cz, Czc.cz nebo Mironet. Prostě velké, věrohodné eshopy s dostatečným zázemím, podporou, zákaznickým servisem a pozitivní kritikou nakupujících.

Na Alze nakupuji vše od tiskáren, přes notebook/mobil až po specializované IT vybavení jako jsou třeba solární nabíječky. Mám tam už pozitivní zkušenost s nákupem, často dostávám slevové kupóny a kódy – prostě není moc co řešit.

Uložit

Uložit

Uložit

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.