T-Mobile eTržby

T-Mobile eTržby

Snadno ovladatelné EET pokladny pro obchody - po odečtení daně za 0 Kč

Abychom měli pohled na řešení EET od mobilních operátorů kompletní, zbývá nám ještě T-Mobile. Ten své řešení sympaticky škáluje dle typu podnikání a potřeb provozovatelů od hospod, přes kavárny až po restaurace. Zvlášť má pak penziony a maloobchod.

Elektronická pokladna Kalkulačka

Pro hospody nabízí jednoduché zařízení podobné kalkulačce, které splňuje potřeby EET a nepřináší žádné zbytečnosti navíc. Bude vyhovovat hospodám, ale třeba i stánkařům. Nečekejte žádné pokročilé funkce a vymoženosti. Na druhou stranu zaplatíte velmi příznivých 155 Kč bez DPH měsíčně. Zařízení je mobilní, podporuje zkrácené volby PLU pro rychlý prodej a vše je centrálně zálohováno. Investice do zařízení je dle mého soudu nesmyslných 8 464 Kč, což je prostě mimo mísu za to, co tahle kalkulačka umí (i s přihlédnutím k tomu, že někteří si 5 000 Kč odečtou z daní).

T-Mobile eTržby - elektronická pokladna podobná kalkulačce

Platební terminál s dotykovým displejem

Pro kavárny a maloobchod už je k dispozici sofistikovanější zařízení s dotykovým displejem a možností obsluhy mobilními zaměstnanci (číšníci, rozvoz pizzy, obchodníci na cestách apod.).  Zařízení má jak tlačítka, tak dotykový displej. Oproti jednoduché kalkulačce už jsou k dispozici i statistiky prodejů nebo platební terminál pro platby kartou. Cenově začíná toto řešení elektronické evidence tržeb od 395 Kč měsíčně bez daně. Investice do zařízení je odporných 15 724 Kč.

T-Mobile eTržby - dotyková registrační pokladna s tlačítky

Moderní stacionární kasa (tabletové řešení)

Velmi trendové je pak řešení postavené na stacionárním dotykovém displeji bez tlačítek. Vypadá futuristicky a velmi moderně a T-Mobile jej doporučuje pro restaurace, hotely či penziony, kde už lze předpokládat větší nároky na funkčnost pokladny. K dispozici jsou statistiky celé prodejní sítě, správa položek, možnost sdílet data na vícero zařízení tohoto typu nebo zálohování. Řešení stojí stejně jako to vhodné pro kavárny – tedy od 395 Kč / měsíc. Investice do zařízení vyjde na 17 tisíc Kč, což je také úplně mimo mísu (nevím kam se T-Mobile šel inspirovat, když připravoval cenotvorbu svého řešení).

T-Mobile eTržby - stacionární řešení EET pokladny postavené na dotykovém tabletu

M2M tarif je unikátní

Žádný jiný operátor pokud vím nenabízí řešení tarifu / paušálu bez mobilních dat, které by uvítal každý, kdo už je od někoho připojen k internetu a nechce platit na připojení další peníze. Pro takové uživatele byl připraven tarif M2M za 49 Kč měsíčně a jde tak suverénně o nejlevnější paušál v rámci mobilních operátorů.

Závěr – vesměs předražené

Pokud máte mobilní/tabletovou aplikací na svém vlastním zařízení a tiskárnu účtenek třeba z Alza.cz za pár stovek, tak bych doporučoval mezi všemi operátory asi právě tento tarif.

T-Mobile sice nabízí ještě svoji fyzickou tiskárnu s aplikací a možností vše ovládat z vlastního tabletu/mobilu, ale i tak to vyjde na více než jinde. Řešení stojí 3 624 Kč a paušál pak od 357 Kč. To už bych si raději pořídil Dotykačku Mobilní v ceně do 5 tisíc Kč s tabletem, tiskárnou a profi EET aplikací vč. podpory, aktualizací a hlavně zázemí firmy, která se zaměřuje na pokladní systémy a EET prioritně.

 

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.