Vodafone ePokladna - aplikace EET

Vodafone ePokladna

Pokladní systém pro EET s neomezeným počtem položek a nonstop podporou zdarma.

Mobilní operátoři vidí v EET jednoznačně příležitost. Jaká jsou jejich řešení pro elektronickou evidenci tržeb? Jako první se podíváme na nabídku Vodafone. Ten má nejrozšířenější síť 4G internetu a v laboratorních podmínkách už připravuje i LTE Advanced Pro. Jaká je ePokladna od Vodafone?

Jakožto mobilní operátor staví Vodafone své řešení na aplikaci ePokladna pro chytré mobilní telefony a tablety. Aplikace Vodafone ePokladna je jednoduchá, velmi intuitivní, licence s měsíčním paušálem se liší podle počtu položek a příp. dostupnosti nadstandardních funkcionalit pro restaurace a hotely, skladové hospodářství či CRM nebo automatické zálohy.

Cena za paušál Vodafone ePokladna

Nejjednodušší verze vyjde na 149 Kč bez DPH (tedy 180 Kč s daní) měsíčně za samotný software pro EET. Střední řešení vyjde na 300 Kč s DPH měsíčně a má neomezené počty položek. Nejvyšší licence pak obsahuje i jednoduché CRM, sklad a funkce pro restaurace a hotely. Díky tomu vyjde už na 420 Kč s DPH. Do konce února 2017 jsou střední a nejvyšší verze zdarma.

Hardware je prakticky mobil nebo tablet a termální tiskárna s Bluetooth připojením k mobilu/tabletu. Lze využít vlastní mobilní telefon, čímž můžete ušetřit nemálo na prvotní investici do EET.

Kde můžete na ePokladně ušetřit

Nabídka tiskáren od Vodafone je velmi malá – nabízí pouze dvě. Jednu výhradně pro Android v ceně 3 360 Kč a druhou kompatibilní jak s Google Android, tak iOS za 5 377 Kč. Obojí mi přijde dost drahé. Stačí si koupit nejlevnější (Vodafonem explicitní podporovaný) mobilní telefon (pokud nemáte) a mnohem levnější tiskárnu třeba na Alza.cz. Podle parametrů té levnější podporované tiskárny by měla stačit jakákoliv termální tiskárna s Bluetooth připojením a kotoučkem o šíři 58 mm. Já osobně bych šel klidně do Xprinter XP58-IIN USB v ceně do 2 000 Kč.

Autor

Ladislav Žák

Provozovatel internetového obchodu E-INSTALACE.CZ s nabídkou SAT, TV a ELEKTRO. Autorizovaný prodejce pokladních systémů a EET pokladen Dotykačka, které doporučuje i původní tvůrce obsahu tohoto blogu Stanislav Puffler. Hledáte-li spolehlivé řešení pro maloobchodní kasy a pokladny s podporou EET, neváhejte se obrátit na prodejce Dotykačky přímo a to na telefonu +420 774 661 307 nebo emailu info@e-instalace.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro Vaši prodejnu.

1 komentář u „Vodafone ePokladna“

Komentáře nejsou povoleny.